Katlanır Cam

Özellikle son dönemlerde ülkemizde kullanılma oranı artan cam balkon ve katlanır cam sistemlerinin kullanımı Finlandiya’da başlamış olup 1890’lı yıllara dayanmaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri sağladığı konforun yanında evinize veya kullandığınız mekana  şık bir hava katar ve çevreye uyumlu görünüşüyle de binalara katma değer sağlar. Bunun yanı sıra mimari açıdan da önemli bir estetik katkı sağlamaktadır. Özellikle,sunduğumuz 8 farklı renk alternatifiyle  her mekan için daha farklı havalar yaratmak artık daha mümkün. Katlanır cam balkon sistemleri sağladığı ekonomik faydanın yanı sıra bir balkonu her mevsim şartında fonksiyonel olarak kullanabilmenin en iyi yoludur. Siz de katlanır cam balkon sistemleriyle her mevsimin tadına ayrı ayrı varabilirsiniz.
 
Katlanır cam balkon sistemlerimizde cam paneller her iki tarafa da sabitlenme özelliği göstermektedir. Bu sayede sizlere kesintisiz manzara imkanı sunar. Balkonunuzu hem yaz hem kış verimli bir şekilde kullanıp tadını çıkartmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmış olmakla birlikte kullanılan çift camın kalitesi ve kolay kırılmazlığı sayesinde güvenlik gibi ekstra faydaları da size sunar. Aynı zamanda sağlamış olduğu ısı ve ses yalıtımıyla da ev ekonominize katkısı mutlak olacak, ergonomik olduğu oranda doğal gaz faturanızı da düşürmeye yardımcı  olacaktır.
 
Kullanmış olduğumuz katlanır cam balkon sistemleri kullanılan alimünyum profilleri sayesinde uzun yılar boyuca yüksek performans gösterir. Cam aralarında kullanılan malzeme nedeniyle de sararma ve kırılma yapmaz. Kırılsa bile her parçası kırılıp toz zerresi haline geleceğinden çevreye de zarar vermeyecektir.
 
Kar,yağmur,toz vs geçirmediği gibi 150 km hıza kadar olan rüzgarlara karşı da dayanıklıdır.
Cam balkon ve katlanır cam sistemlerimizin önemli bir diğer fonksiyonel özelliği ise ‘çocuk emniyet kilidinin’ bulunmasıdır.Bu sayede katlanır cam sistemlerimiz sizin ve çocuklarınız için ekstra güvenli hale getirilmiştir.
Katlanır cam balkon sistemizde arzu edildiği takdirde 8 renk seçeneği mevcuttur. Bu renklerden eviniz,ofisiniz,kafeniz gibi yerler için en işlevsel olanı tercih edebilirsiniz.
 
Katlanır cam sistemlerimiz otomatik olarak açınıp kapanabilir dolayısıyla parmak izi de bırakmaz.